Bounce Rate یا این که بانس ریت دستگاه لیزر چیست و نحوه‌ی محاسبه‌ آن به چه شکل است؟

در رابطه با bounce rate ( بانس ریت ) و دستگاه لیزر روش محاسبه آن سخن كنم . Bounce Rate ( بانس ریت ) یک استدلال , یک فاکتور و هر چیزی که فکرش را بکنید در رابطه یک سایت است .
Bounce Rate ( بانس ریت ) یا نرخ پرش به درصد تعداد اشخاصی دستگاه لیزر که صرفا یک ورقه از وب سایت شما‌را مشاهده می کنند و از آن بیرون می‌شوند گفته می شود .

Bounce Rate ( بانس ریت ) یک کدام از پارامترهای بسیار کلیدی در بازاریابی اینترنتی است و مدیران سایت‌های دستگاه لیزر برنده اینترنتی همواره سعی در دستگاه لیزر کاهش میزان آن دارا هستند و از روش‌های خاصی برای کاهش معیار نرخ خروج از وب سایت استفاده می‌کنند . برخی از مواقعی که بر روی نرخ خروج از تارنما دستگاه لیزر تأثیر دارند عبارت‌اند از :

گرافیک ضعیف تارنما
سرعت اندک بارگزاری شدن صفحه ها دستگاه لیزر
عدم وجود مطالب اثر گذار در برگه دستگاه لیزر
عدم به‌روزرسانی به‌موقع محتوای وبسایت

هر چه میزان نرخ خروج از وبسایت یا این که Bounce Rate ( بانس ریت ) اکثر باشد نشان‌دهنده این است که آن وب سایت دستگاه لیزر جذابیت کمتری برای تماشاچی داشته یا این که موضوع سایت ارتباطی دستگاه لیزر با آن چیزی که بیننده در‌پی آن بوده ندارد .

bounce – rate – oxteam

در‌پی مقاله به عامل‌ها و فرمول به چنگ آوردن آن می پردازم


فاکتورهای آن در تحت آورده شده است &# دستگاه CNC hit the “ Back ” button on his browser .
* The visitor closed his browser .
* The visitor clicked on one of your ads .
* The visitor clicked on one of your external links .
* The visitor used the search box on his browser .
* The visitor typed a new URL on his browser

همان‌طور که متوجه شدید به خروج ویزیتور از وب‌سایت شما مربوط میشود . خروج برای همیشه , دکمه بک و به همین دلیل , bounce rate ( بانس ریت ) به یک فاکتور کلیدی برای خیلی از وبمستر ها تبدیل‌شده است .

فرمول تقریبی بونس ریت :

Bounce rate = Visits that left after one page / Total number of ( بانس ریت )
visits

یعنی بازدیدکننده‌های که یک صفحه را می بینند و خارج میگردند , تقسیم‌بر تعداد تمامی بازدیدکننده‌ها . این عدد درصدی تقریبی به وسیله گوگل آنالیتیک و الکسا نیز در چنگ ما قرار میگیرد

هر چه این عدد کوچک‌تر باشد , نشان می دهد که وب‌سایت ما بیش تر موردعلاقه ویزیتورها قرارگرفته است و آن‌ها یک بازدید دیگر از وب‌سایت ما داشته‌اند .